HomeKontakt
Česky English
Medea Boxing Facebooku
Médea Group
Médea Slovakia
07.03.2012 | MBT

Ondřej Pála se utká s Airichem, ve hře jsou dva tituly

Hned o dva mistrovské tituly se v pátek 9. března popere boxer Ondřej Pála. Nejúspěšnější Čech v nejtěžší váhové kategorii a mistr Evropy organizace WBO v tureckém Tekirdagu změří síly s Němcem Konstantinem Airichem.

„Moc dobře ho znám. Stejně jako já spolupracuje s německou stájí Arena Boxpromotion, často jsme spolu trénovali a už jsme se potkali i v ringu,“ připomíná Pála duel, v němž před dvěma lety svého soupeře s přehledem zdolal. „To je ale minulost, oba dva jsme se za tu dobu posunuli dál. Airich je postavou možná menší, ale je hodně silovej, nepříjemnej,“ popisuje soupeře. „A moje taktika? Jako vždycky. Rozdat víc úderů než soupeř,“ směje se hvězda pražského Médea Boxing Teamu.

Český boxer od posledního měření sil s Airichem vybojoval titul mistra Evropy organizace WBO a v respektovaném žebříčku boxrec.com se posunul až na 16. místo. Němec zase v říjnu získal IBF Heavyweight Title. Oba tituly budou v pátek ve hře. „Rád bych ten jeho pás získal, to je jasné. Ale abych byl upřímný, moc se nestarám o to, jestli se díky tomu posunu na nějaký žebříček. Boxuju, abych vyhrával zápasy,“ uzavírá Pála.